HAKKIMIZDA

ANTALYA MERMER

Türkiye’de ocakçılık denince akla ilk gelen firmalardanız

1994 Yılında Emin Gülmez tarafından kurulan Antalya Mermer, kurulduğu ilk günden bu yana ocak işletmeciliği konusunda uzmanlaşmış ve adını bir dünya markası haline getirmiştir.

Antalya Mermer, kendi alanında uzman kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet veren sektörün öncü kuruluşlarından birisi olmak adına çalışmaktadır. Önceliğini her zaman müşterileri ve onlardan gelen talepler doğrultusunda oluşturan firmamız, bu doğrultuda gerekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

SÜREKLİLİK

Bizim sektörümüz için esas olan sürekliliktir. Doğaya ve insana gerekli duyarlılığı göstermek şartı ile belirli ürün ve ürün gruplarını uzun yıllar müşterilerine sunmayı hedef alan firmamız, bu konuda her türlü yatırımı yapmaktadır. Her gün artan talepleri karşılamak adına üretimini düşürmeden, kalite ve teknolojiden ödün vermeyerek doğabilecek ihtiyaç doğrultusunda stoklu üretim yaparak zamanında ve uygun fiyatlı ürün yelpazemizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

VİZYON - MİSYON

90’lı yılların başında kurulan ve dünya çapında bir marka olma vizyonuyla yola çıkan firmamız, müşterilerin mutluluğunu esas alan bir misyonu kendisine seçmiştir.

KALİTE

Şirketimizin ana ilkesi müşteri memnuniyeti ve mutluluğudur.

Bunu başarabilmek için gelişen müşteri taleplerini doğru tespit etmek, ürüne özel fiyat vermek, ürünü hatasız ve tam zamanında göndermek ana kuraldır. Hedefimiz müşteri/çalışan ilişkilerini en üst düzeyde tutmaktır..

Yaşayabilmek ve rekabet gücümüzü ortaya çıkarmak için verimli çalışmalı ve kaynakları etkin kullanmalıyız.

Gerekli çalışmaları yaparken çalıştığımız ortamın ve yaşadığımız çevrenin temiz, emniyetli ve düzenli; ilişkilerimizin ise saygılı ve uyumlu olmasına dikkat etmeliyiz. Başarıya giden yol eğitimdir. Müşteriye en iyi hizmeti, kaliteli ürünü sunabilmenin ortak bir bilince gelmesi ancak eğitimle sağlanabilir.

EN MÜKEMMELİ YAKALAMA HEDEFİ İLE;

  • Her gün gelişen teknolojiyi yakından takip edip, kaliteli ve talebe uygun hizmet vermek,
  • İşlerin yapımı sırasında yasa, yönetmelik, standart, tüzük ve gereklerini yerine getirerek İşçi Güvenliği ile ilgili tüm tedbirleri almayı ve işlerin standartlara uygun olarak yapımını sağlamayı,
  • Firma çalışanlarına sağlanan motivasyon ile performans ve verimliliği arttırmayı,

Tüm bu şartlar dahilinde müşteri memnuniyetini esas alan bir şirket yapısı ile uzun yıllar bu sektör de kalıcı olmak hedefindeyiz.

YUKARI