HAKKIMIZDA

ANTALYA MERMER

Mermer denildiğinde akla ilk gelen firma olmanın gururu

1993 Yılında Emin Gülmez tarafından kurulan Antalya Mermer, kurulduğu ilk günden bu yana ocak işletmeciliği konusunda uzmanlaşmış ve adını bir dünya markası haline getirmiştir. Yüksek teknolojiye sahip makine parkurlarından oluşan  yedi fabrikasında yıllık 3.000.000 m2  doğaltaş üretimi yapmakta olan Antalya mermer, özel seleksiyon anlayışı ile işlediği ürün yelpazesi ile ulusal ve uluslarası her tür ve büyüklükteki proje hizmetlerini vermektedir. Antalya Mermer, kendi alanında uzman kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet veren sektörün öncü kuruluşlarından birisi olmak adına çalışmaktadır. Önceliğini her zaman müşterileri ve onlardan gelen talepler doğrultusunda oluşturan firmamız, bu doğrultuda gerekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

SÜREKLİLİK

Mermer sektörü için en önemli olan şey sürekliliktir. Doğaya ve insana gerekli duyarlılığı göstererek belirli ürün ve ürün gruplarını uzun yıllar müşterilerimize sunmayı hedef alan bir firmayız. Her gün daha da artan talepleri karşılayabilmek adına kalite ve teknolojiden ödün vermeden stoklu üretim yaparak kusursuz ve geniş ürün yelpazemizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

VİZYON - MİSYON

90’lı yılların başında kurulan ve bir Dünya markası olma vizyonu ile yola çıkan firmamız, müşterilerin koşulsuz mutluluğunu ve kusursuz hizmeti esas alan bir misyona sahiptir.

KALİTE

Şirketimizin ana ilkesi müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğudur.

Bunu başarabilmek ve tüm müşteri taleplerini doğru tespit etmek, ürüne ve projeye özel fiyat vermek, üretimi hatasız ve tam zamanında yapabilmek ana kuralımızdır.

Daha güzel bir Dünya'da yaşayabilmek ve sektördeki öncü konumumuzu koruyabilmek adına her zaman verimli çalışmalı ve kaynaklarımızı etkin kullanmalıyız.

Gerekli çalışmaları yaparken çalıştığımız ortamın ve yaşadığımız çevrenin temiz, emniyetli ve düzenli; ilişkilerimizin ise saygılı ve uyumlu olmasına dikkat etmeliyiz. Başarıya giden yol eğitimdir. Müşteriye en iyi hizmeti, kaliteli ürünü sunabilmenin ortak bir bilince gelmesi ancak eğitimle sağlanabilir.

KUSURSUZ BİR HİZMET İÇİN;

  • Her gün gelişen teknolojiyi yakından takip edip, kaliteli ve talebe uygun hizmet vermek,
  • İşlerin yapımı sırasında yasa, yönetmelik, standart, tüzük ve gereklerini yerine getirerek işçi güvenliği ile ilgili tüm tedbirleri almayı ve işlerin standartlara uygun olarak yapımını sağlamayı,
  • Firma personellerine sağlanan motivasyon ile performans ve verimliliği arttırmayı,

Tüm bu şartlar dahilinde müşteri memnuniyetini esas alan bir şirket yapısı ile uzun yıllar bu sektör de kalıcı olmak hedefindeyiz.

YUKARI